O Thomasi Josephu Lavinovi

Tomas Joseph Lavin, známější jako TJ Lavin, má odhadované čisté jmění 9 milionů dolarů. Je to americký jezdec BMX, profesionální hudebník a od jedenácté sezóny moderátor pořadu The Challenge na MTV. Poprvé začal jezdit na kole ve dvou letech a závodil na BMX do svých 15 let. Poté se závoděním přestal a začal se věnovat dirt jumpingu, který začal profesionálně provozovat v 19 letech. Vyhrál téměř všechny soutěže během X Games a Dew Action Sports Tour. Na X Games získal tři bronzové, jednu stříbrnou a tři zlaté medaile (jednu australskou). Byl šampionem DK Dirt Circuit, vítězem Gravity Games, vítězem evropského šampionátu a šampionem CFB. V roce 1995 byl korunován „Králem dirtu“. Je také námětem fotorealistického obrazu s názvem King of Dirt. Mezi jeho současné sponzory patří S&M Bikes, Headrush, Monster Energy Drink, Lavs Lab a Kicker.

TJ Lavin vydal vlastní album s názvem LAVS the First SET. V roce 2008 vydal singl „Soldier“, který je poctou jeho dlouholetému příteli Stephenu Murrayovi. Natočil také film A Film about TJ Lavin a objevil se v jedné z epizod pořadu MTV Cribs. Je po něm pojmenována videohra MTV Sports: